KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929011
nr 1492 9011
Olle Carlström
(1920-2006), Sverige
Oljemålning, "Frostlandskap". Signerad, daterad 90. Signerad. Olja på duk, 65x81 cm, yttermått inklusive ram: 72x88 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:08:37
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
Olle Carlström
Läs mer om Olle Carlström